Duben 2012

ClixSense - Začněte vydělávat

5. dubna 2012 v 22:30 | Brigády pro blogery
Další možnost jak si vydělat díky blogování je stránka jménem ClixSense.

Jak tedy vydělávat s ClixSense ?

 1. Registrujte se na stránce ClixSense.
 2. Musíte mít účet na Paypalu (místo kam vám budou chodit peníze) -> PAYPAL REGISTRACE.
 3. Až se registrujete, tak už máte skoro vyhráno. Váš úkol je jednoduchý, musíte klikat na reklamy co se objeví. Denně jich tam je 10-20. Za měsíc si vyděláte několik dolarů.
 4. POZOR ! TÍM, ŽE BUDETE KLIKAT NA REKLAMY SI MOC NEVYDĚLÁTE ! DÍKY CLIXSENSE MŮŽETE MÍT MĚSÍČNĚ TISÍCE KORUN, STAČÍ O CLIXSENSE ŘÍCT PŘÁTELŮM (na blogu atd) AŤ SE REGISTRUJÍ TAKÉ. DÍKY LIDEM, KTEŘÍ SE REGISTRUJÍ PŘES VÁŠ ODKAZ, ZÍSKÁVÁTE PROVIZE NAVÍC.
  =>> Tohle moc lidí neví a zavrhují klikačky !
Pokud máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se.

Postsgenius - Vydělávejte psaním článků

5. dubna 2012 v 21:11 | Brigády pro blogery |  Vydělávejte na blogu
Rádi píšete články na své blogy ?
A víte, že za jeden článek můžete dostat až 1000 kč (minimálně 200 kč) ? Což jsou velmi pěkné penízky pro lidi, který si jen tak ve svém volném čase píšou na blog.

Jak tedy začít ?

 1. Prvně se registrujte na stránce postgenius.
 2. Po registraci budou chtít po vás adresu vašeho blogu. Abyste mohli vydělávat psaním článků, musí mít váš blog minimálně pagerank 1. To si můžete zkontrolovat třeba zde http://www.prchecker.info/.
 3. Poté budete muset přidat tuhle větu na váš blog - "Navstevnik stranek si precetl zpravu". (Na hlavní stránku, aby váš systém mohl ověřit, zda-li blog je váš. Ihned po aktivaci, tu větu můžete odstranit.)
 4. Poté po vás budou požadovat určité nastavení.
 5. Své peníze si budete moci vybrat buď na bankovní účet a pokud bankovní účet ještě nemáte, nevadí. Můžete si své peníze taky poslat na paypal -> PAYPAL REGISTRACE.
 6. HOTOVO !
Nyní můžete procházet systémem postgenius a dostávát nabídky na články.
---------
Chcete si díky postsgenius vydělat ještě mnohem více ?
Řekněte o tom svým přátelům, kteří také blogují a získejte až 10% z každého nově přivedeného blogera -> Více v affiliate systém.
---------